Cisco AIR-ANT1728 5,2dBi anténa

Cena produktu Cisco AIR-ANT1728 5,2dBi anténa není známa.

 

Popis produktu Cisco AIR-ANT1728 5,2dBi anténa: Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do port... > více informací


Cisco AIR-ANT1728 5,2dBi anténa - popis

nahoru

Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače, přepínače sítí LAN, páteřní ATM přepínače, přístupové servery, software pro správu sítí a mnoho dalších produktů nutných pro provozování LAN a WAN síťových řešení. Všechna tato řešení využívají jedinečných vlastností operačního systému IOS (Internetworking Operating System) společnosti Cisco Systems, který umožnuje vytvořit homogenní síťovou infrastrukturu založenou na produktech jediné firmy. Všesměrová anténa pro vnitřní použití (montáž na strop) se ziskem 5,2dBi, vstupní konektor typu RP-TNC. Dosah ve vnitřním prostoru cca 44/151m při 11/1Mb/s. Balení obsahuje anténu a jezdec na kolejničku.

Výrobce Cisco

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Cisco AIR-ANT1728 5,2dBi anténa užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější IP kamery nebo Bluetooth, Ostatní bezdrátové prvky, GPS receivery.

Nejlevnější Cisco AIR-ANT1728 5,2dBi anténa akční ceny - Levné Cisco AIR-ANT1728 5,2dBi anténa

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Cisco AIR-ANT1728 5,2dBi anténa stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Cisco AIR-ANT1728 5,2dBi anténa najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Antény, kabely, příslušenství.