Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Síťové prvky > Bezdrátová spojení, wifi > Antény, kabely, příslušenství >

Motorola Point-point Backhaul 300mbit 5700MHz (spoj)

Motorola Point-point Backhaul 300mbit 5700MHz (spoj)

Cena produktu Motorola Point-point Backhaul 300mbit 5700MHz ... není známa.

 

Popis produktu Motorola Point-point Backhaul 300mbit 5700MHz (spoj): Motorola Point-point Backhaul 300mbit 5700MHz (spoj) Modul, který poskytuje konektivitu bod-bod pro vytvoření samostatné linky nebo pro přívod konektivity k AP clusteru. BH jednotka komunikuje s j... > více informací


Motorola Point-point Backhaul 300mbit 5700MHz (spoj) - popis

nahoru

Motorola Point-point Backhaul 300mbit 5700MHz (spoj) Modul, který poskytuje konektivitu bod-bod pro vytvoření samostatné linky nebo pro přívod konektivity k AP clusteru. BH jednotka komunikuje s jinou BH jednotkou protokolem point-to-point. Pro zvýšení dosahu jsou jednotky vybaveny pasivním reflektorem. Lze vytvářet i několikanásobné skoky. Data přenášená vzduchem jsou kryptovaná. Latence u těchto modulů je typicky 4ms a propustnost je minimálně 7.5 Mbps. Šířka pásma • Systémová propustnost je 300Mbps. • Propustnost systému Canopy je optimalizována pro velkou zátěž (viz níže kontrola latence), takže přidáním dalších účastníků se nedegraduje propustnost. Měřitelná propustnost je 7.5 Mbps u pomalejších spojení typu point-to-point, 6.2 Mbps point-to-multipoint a nezávisí na počtu účastníků nebo průměrné zátěže. Kontrola latence • Řešení postavené na systému Canopy dává konstantní latenci paketů 4 ms, bez závislosti na zátěži. Synchronizace systému • GPS synchronizace se v systému Canopy používá pro eliminaci vlastní interference. Tato unikátní schopnost dává operátorům možnost umístit AP jednotky kdekoliv je potřeba pro zvýšení pokrytí a/nebo kapacity. Uživatelské rozhraní • Všechny jednotky Canopy jsou vybaveny webovým serverem zabudovaným v jednotce. To podporuje intuitivní lokální rozhraní pro instalaci a konfiguraci, stejně tak i pro vzdálenou správu. Platforma podporuje také Telnet, FTP a SNMP pro centrální správu. Technické informace: Provozní kmitočet 5.725 až 5.825 GHz Přístupová metoda: TDD/TDMA Signalizační rychlost: 300Mbps Modulace: High Index BFSK (optimalizováno pro potlačení rušení) Carrier to Interference (C/I): 3dB, 10-4 BER @ -65 dBm Citlivost přijímače: -83dBm 10-4 BER Provozní dosah (za každého počasí): až 3.2km starší typ ; u nové generace uváděno teoreticky až 200 km spoj Vysílací výkon: nutno splnit podmínky ČTÚ Napájení: 24 VDC @ 0.3 Amp (po ethernet kabelu, PoE) Rozhraní: 10/100 BaseT, half/full duplex, (dle 802.3 std.) Protokoly podporované CANOPY: Switched Layer 2 Transport s podporou pro všechny ethernetové protokoly včetně IPV6, NetBIOS, DHCP, IPX, atd. Protokoly používané u CANOPY: IPV4, UDP, TCP, ICMP, Telnet, HTTP, FTP, SNMP (* vyzkoušena vzdálenost 48km s reflektory)

Výrobce Motorola

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Motorola Point-point Backhaul 300mbit 5700MHz (spoj) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější IP kamery nebo Bluetooth, Ostatní bezdrátové prvky, Síťové karty.

Nejlevnější Motorola Point-point Backhaul 300mbit 5700MHz (spoj) akční ceny - Levné Motorola Point-point Backhaul 300mbit 5700MHz (spoj)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Motorola Point-point Backhaul 300mbit 5700MHz (spoj) stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Motorola Point-point Backhaul 300mbit 5700MHz (spoj) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Antény, kabely, příslušenství.