Motorola Stinger, anténa

Cena produktu Motorola Stinger, anténa není známa.

 

Popis produktu Motorola Stinger, anténa: Motorola Stinger, anténa Výrazné zlepšení směrovosti, zisku a odolnosti proti rušení, vhodné pro vzdálenější klientské jednotky SM a pro PtP spoje BH10 do 8km, BH20 do 6km. Technické parametry: * ... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Motorola Stinger, anténa - popis

nahoru

Motorola Stinger, anténa Výrazné zlepšení směrovosti, zisku a odolnosti proti rušení, vhodné pro vzdálenější klientské jednotky SM a pro PtP spoje BH10 do 8km, BH20 do 6km. Technické parametry: * Zvýšení zisku o 10 dB (celkem s interní antenou 17 dB) * Směrovost (3dB) 12° * F/B ration >30 dB * Cross pol reject >30 dB * Vzhledem k své velikosti ideální k prostorově náročné montáži (kostely, věže, památkové objekty atd.) * Pro dodržení limitů ČTU v pásmu 5,4 GHz (1W EIRP) je maximálni Transmitter Output Power = 13dBm (17+13=30dBm = 1W EIRP)

Výrobce Motorola

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Motorola Stinger, anténa užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější IP kamery nebo Bluetooth, Ostatní bezdrátové prvky, GPS receivery.

Nejlevnější Motorola Stinger, anténa akční ceny - Levné Motorola Stinger, anténa

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Motorola Stinger, anténa stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Motorola Stinger, anténa najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Antény, kabely, příslušenství.